Wirtualny spacer po urzędzie

Gratulacje dla Albina Batyckiego

Starosta Leszek Kulka oraz członek zarząd powiatu Janusz Baszczyński gościli u Albina Batyckiego – zdobywcy tytułu CZŁOWIEK BEZ BARIER 2008.  We wtorek, 2 grudnia włodarz powiatu złożył wizytę naszemu tenisiście i w imieniu całego  zarządu  pogratulował zdobytego tytułu. A. Batycki otrzymał także życzenia od  burmistrza Koźmina Wlkp. Macieja Bratborskiego oraz jego zastępcy Jarosława Ratajczaka.    Starosta L. Kulka gratulując mistrzowi powiedział między innymi: - To wspaniałe wyróżnienie jest nie tylko wyrazem szacunku dla  Pańskich osiągnięć sportowych, ale przede wszystkim to uznanie życiowej postawy jako zawodnika i społecznika.

Starosta podkreślał, że przykład Batyckiego jest drogowskazem dla wielu młodych ludzi – i tych, których dotknęła niepełnosprawność, ale i tych, którzy trenują razem z nimi w integracyjnym klubie.

Przypomnijmy, że niedawno A. Batycki – prezes IKS Spartakus Koźmin Wlkp. , paraolimpijczyk i czołowy polski tenisistach na wózkach został uhonorowany tytułem CZŁOWIEK BEZ BARIER 2008. O nadanie tego tytułu wnioskowały władze powiatu krotoszyńskiego.