Wirtualny spacer po urzędzie

Spotkanie z pedagogami

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie z dyrektorami placówek oświatowych prowadzonych przez powiat krotoszyński.

W środę, 15 października pedagodzy oraz przedstawiciele władz powiatu przybyli  na tradycyjne spotkanie. Starosta Leszek Kulka złożył dyrektorom najserdeczniejsze życzenia i prosił o przekazanie gratulacji pracownikom szkół.

Miłym akcentem uroczystości było wręczenie corocznych nagród dla wyróżniających się nauczycieli i dyrektora.

Nagrodę otrzymała dyrektor Barbara Zakrzewska ze Specjalnego Ośrodka  Szkolno-Wychowawczego w Borzęciczkach, a nagrody nauczycielskie – Adam Kuzia nauczyciel wychowania fizycznego  z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Marcińca w Koźminie Wlkp. oraz Dariusz Adamiak – fizyk z ZSP nr 1.

Podczas spotkania odbyło się także ślubowanie dwojga pedagogów – Marii Zuchowskiej z ZSP 3 oraz Waldemara Wandelewskiego z I LO w Krotoszynie , którzy wcześniej uzyskali stopień nauczyciela mianowanego.

Po części oficjalnej starosta zaprosił wszystkich na poczęstunek, który przygotowali uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krotoszynie.