Wirtualny spacer po urzędzie

OFERTA INWESTYCYJNA

Powiat Krotoszyński posiada w swych zasobach nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w miejscowości Zduny, która zostanie wystawiona na sprzedaż w formie przetargu. Informacje na temat przetargu podane będą w Biuletynie Informacji Publicznej.

Przedmiotem oferty jest: Nieruchomość gruntowa zabudowana stanowiąca własność Powiatu Krotoszyńskiego, położona w Zdunach przy ulicy Sienkiewicza nr 6 – 8 i ul. Kobylińskiej.

Księga wieczysta nr 29864 i 30296 prowadzona przez Sąd Rejonowy w Krotoszynie.

Położenie: W centralnej części Zdun, pomiędzy ulicami Sienkiewicza i Kobylińską, które łączą się z rynkiem. Ul. Sienkiewicza stanowi fragment drogi krajowej nr 15 (wyprowadza ruch samochodowy w kierunku Wrocławia) – przewidziany główny wjazd na posesję.

Charakterystyka: Nieruchomość użytkowana była do celów dydaktyczno – warsztatowych przez Zespół Szkół Zawodowych. Obecnie stanowi zaplecze magazynowo – administracyjne Starostwa Powiatowego w Krotoszynie.

Ogólna powierzchnia - 0,2110 ha.

Nieruchomość ma kształt nieregularny. Jest to zespół działek o kształcie wieloboku foremnego położony na terenie płaskim, teren uzbrojony w wodociąg, energię elektryczną, sieć kanalizacji sanitarnej i deszczowej, sieć gazową.

Zabudowę stanowią: budynek administracyjno-mieszkalny oraz zespół budynków warsztatowych o łącznej powierzchni 2 613,80 m2 .

Budynek administracyjno-mieszkalny – pow. użytkowa 422,39m2. Budynek trzykondygnacyjny z płaskim dachem częściowo podpiwniczony. Na parterze zlokalizowane są pomieszczenia biurowe i szatnia. Na pierwszym piętrze – pomieszczenia biurowe, zaplecze socjalne, szatnia. Na drugim piętrze – dwa lokale mieszkalne.

Budynki warsztatowe – pow. 1 296,36 m2. Zespół budynków dwukondygnacyjnych, częściowo podpiwniczonych z płaskim dachem. Trzy budynki połączone funkcjonalnie.

Budynki szkolno-warsztatowe ze stołówką – pow. 895,05m2. Zespół dwóch budynków połączonych funkcjonalnie. Budynek szkolno-magazynowy trzykondygnacyjny całkowicie podpiwniczony. W piwnicy – kotłownia dla całego obiektu. Na kondygnacjach naziemnych zlokalizowane pomieszczenia dydaktyczne, magazynowe, biurowe.

Budynek prostopadły do opisanego – budynek stołówki z salą gimnastyczną. Na parterze zlokalizowane dwa garaże oraz pomieszczenia warsztatowe.

 

KONTAKT:

Tomasz Jędrkowiak

Starostwo Powiatowe w Krotoszynie

63 – 700 Krotoszyn, ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 10

Tel. 0 62 725 42 56 do 57, 0 62 722 66 60 do 64 wew. 336

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.